Kontakt:

Lieskovská cesta 1, P.O.Box 23
018 41 Dubnica nad Váhom
tel.: 042-444 05 00
mobil: 0905 641 943
e-mail: presmont@presmont.sk

Ponúkame pneumatiky značiek

 

 
Skupina Alliance sa špecializuje už viac ako 40 rokov na výrobu a rozvoj poľnohospodárskych, lesných, stavebných a EM pneumatík.
Výrobca ponúka zákazníkom vo viac ako 90 krajinách široký sortiment od jednoduchých diagonálnych pneumatík až po vysokokvalitné produkty s vysokou pridanou hodnotou.

S tromi modernými výrobnými závodmi a jedným závodom na výrobu foriem, je BKT jedným z najdôležitejších výrobcov pneumatík pre profesionálne využitie.

Výrobca, ktorý zásobuje najväčších výrobcov poľnohospodárskych strojov, ponúka zákazníkom viac ako 1.800 rozličných typov pneumatík, prevažne v oblasti poľnohospodárskych-, priemyselných,- stavebných – EM – a ATV – pneumatík a ponúka celosvetovo najširšiu paletu týchto produktov.


Pneumatiky Windpower presvedčia dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou proti poruchám a najmä hodnotnou kostrou, ktorá umožňuje aj druhý život vďaka protektorovaniu. Windpower je správnou alternatívou pre podniky, ktorým pri činnostiach záleží na nákladoch, ako aj bezpečnosti.
Vďaka vysokej spoľahlivosti a vynikajúcemu pomeru ceny a výkonu sa pneumatiky na nákladné vozidlá Windpower stali v posledných rokoch atraktívnym kvalitným produktom najmä v regionálnej a miestnej doprave.

      

 a ďalšie značky.